SUPERFONE 3020 WiFi 3G 149 TL

SUPERFONE 3020 3G WiFi SADECE 149 TL

2 YIL GARANTİLİ

4 GB KART HEDİYE

FACEBOOK - TWITTER - GOOGLE - FM RADYOLU

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
REHBER: 3000 rehber kapasiteli REHBERDEKİ SEVDİKLERİNİZE ARAYAN VİDEOSU ,MELODİSİ VEYA RESMİ ATAYABİLME.Telefon rehberine detaylı bilgileri kaydetme :isim soyisim, numara ,ev numarası,şirket adı, e-posta adresi,ofis numarası, faks numarası vb ekliye bilme..


HAFIZA: Dahili hafıza 71 mb olup Max 32 gb kadar arttırılabilir hafıza.

ÇİFT HAT: iki hat aynı anda aktifdir, bu telefona ait bir özellikle yukarıda belirtiğimiz konferans özelliğide mevcuttur(hattın biri ile konuşurken diğer hattan arama gelmez böyle bir telefon yok zaten, ancak çift hatlıdır geçişli değildir geçişli olan modellerde hattın birini aktif etmek için telefonu açıp kapatmanız lazım bu üründe kapatıp açmaya gerek yok ) ikiside aynı aktifdir.

MSN VE İNTERNET: ücretsiz olarak wi-fi ile hızlı ve sorunusuz bir şekilde bağlanabilrsiniz. AYRICA 3G TEKNOLOJİSİNİ KULLANARAK İSTEDİĞİNİZ YERDEN İNTERNETTE SÖRF YAPABİLİR , GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME YAPABİLİR , MSN PROGRAMI EDUBBY, YOUTUBE,FACEBOOK ,TRAVİAN, NETLOG VEYA İNTERNET BANKACILIĞI SİTELERİ GİBİ DİĞER WİRELESS` Lİ TÜM TELEFONLARIN AÇAMADIĞI TÜM SİTELERE GİREBİLMEKTEDİR.İSTEDİĞİNİZ YOUTUBE VEYA BENZERİ VİDEO SİTESİNDEN VİDEO indirebilme.

FOTOGRAF EDİTÖRÜ: Sesli Foto slayt ile resimlerinizi müzik eşliğinde seyredin.Fotoğraf editörü ile fotoğraflarınızı yeniden boyutlandıranilir, resimlerin üstüne yazı yazabilir, çerçeve ve ikon ekleyebilir, resimleri telefona tam ekran ayarlayabilirsiniz.

VİDEO KAYDEDİCİ: sınırsız olarak kaydeder diğer modellerdeki gibi 1dk yada 5dk kayıt yaptıktan sonra bitmez eger telefonunuzda 16gb kart varsa 16gb dolana kadar kayıt yapar ve ister sesli kayıt yaparsınız istersenizde sessiz kayıt yapabilirsiniz.

RADYO & MP3 & MP4 ÇALAR:

JAWA: Ürünümüzde java mevcut oldugu için yuzlerce oyun ve program yuklenebilmektedir

TİTREŞİM ENGELLEYİCİ : VİDEO KAYDI YAPARKEN İSTER 50HZ İSTERSENİZDE 60HZ KADAR TİTREŞİM ENGELLEYİCİ KULANABİLİRSİNİZ VE ÇEKTİĞİNİZ GÖRÜNTÜYÜ NET BİR ŞEKİLDE İZLEYEBİLRSİNİZ

EKSTRA: E-Map,MSN,MMS,Ajanda, Yapılacak Listesi, Alarm, Dünya Saatleri, Kronometre...vs..
2 YIL GERÇEK GARANTİ

3G GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME

3G USB DATA MODEM

3000 REHBER KAPASİTESİ

RADYO

CİFT HAT
CİFT KAMERA
WİFİ 'KABLOSUZ İNTERNET' (IEEE 802.11/802.11b/802.11g)
3.2 MP KAMERA
BLUETOOHT UZAKTAN KUMANDA
MSN,OPERA,UC WEB,SNAPTU,SKYPE
RADYO & MP3 & MP4 ÇALAR
FOTOGRAF EDİTÖRÜ
OPTİK MAUS
TÜRKCE MENÜ ,TÜRKCE DİL
E-Map,MSN,MMS,Ajanda, Yapılacak Listesi, Alarm, Dünya Saatleri,Takvim,Kronometre..
BT ile uzaktan kumanda:
Uzaktan kumanda sayesinde bluetooth bağlantı ile yattığınız yerden telefonla bilgisayara hükmedin. BT.ile veri alıs verisi.
MP3 & MP4 ÇALAR:
.mp3 & mp4 & 3gp boyutunda müzik ,video,film izleyebilir ve dinleme olanagı...
DAHA NE OLSUN BU KADAR ÖZELLİK VE BÖYLE ŞIK VE YENİ BİR TELEFONU KAÇIRMAMANIZI TAVSİYE EDERİM

AddThis Social Bookmark Button

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile