Colors & Gradients

ios 13 ve iphone 11 ve iphone 11 Pro uyumlu GEVEY hizmetimiz başlamıştır. Diğer tüm iphone modellerimizde de GEVEY çipimiz hiç bir işlem gerektirmez basitçe TAKIN ve ÇALIŞTIRIN

İnternet Ayar Bağlantıları

TÜRK TELEKOM APN AYARLARI TURKCELL APN AYARLARI VODAFONE APN AYARLARI

GEVEY NEDİR ?

GEVEY KART YURT DIŞINDAN, KONTRATLI VEYA SİM KİLİTLİ OLAN CİHAZLARI AÇAN BİR CHIP'tİR. BU GEVEY KART İLE CİHAZINIZI SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TÜRKİYE CİHAZI GİBİ KULLANABİLİRSİNİZ.

Sim geçerli değil çözümü ? Gevey kart ile bu sorunu çözebilirsiniz.

YURT DIŞINDAN Simlocklu alinan cihazlari açan chip Gevey kartin Demir iletişim TEK RESMİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜDÜR Apple sim kilit Gevey kart ile basit birşekilde açilir.

Gevey Ülke Kodları

Gevey Ülke Kodları listemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tak-Çalıştır işleme gerek yok

Ülke kodunu seçtikten sonra hiç bir işlem yapmanız gerekmez. PIN koduna gerek duymadan, telefonunuz otomatik olarak aktif hale gelecektir.

iphone'un Tüm Özelliklerinden Faydalanın

Gevey sim kart işleminden sonra iphone'nunuz üzerinde her hangi bir kısıtlama olmayacaktır. Gevey işlemi hangi iphone sürümü olursa olsun telefonunuzun kilidini açarak. Hemen kullanabilmenizi sağlar.

Gevey ile Tüm Özelliklerden Faydalanın

Hiç bir özellik kısıtlaması yok! iphone'nunuz diğer APPLE'ın taahhüt ettiği tüm özellikleri karşılayaktır.

7/24 Teknik Destek

Yaşacağınız her hangi bir sorunda, 7 gün 24 saat bize ulaşabilir, sorununuzu çözebilirsiniz.

GEVEY İŞLEMİ VIDEOMUZU İZLEYİN

Videoda, taahhütlerimizi nasıl yerine getirdiğimizi izlerken, uzaktan işlem yapmak isteyenler de, takip ederek telefonlarının kilidi açabilirler.

GEVEY BİLGİLENDİRME

Gevey ile ilgili son haberleri burada bulabilirsiniz. IOS ve yeni telefon güncellemerinden sonra bizi takip etmeyi unutmayın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI